KULLANIM KOŞULLARI

Genel Bilgiler Nelerdir?
Bu sitenin bütün hakları Tapuju Gayrimenkul aittir ve bu kurum tarafından işletimi yapılmaktadır. Kullanım koşulları belirtilirken bahsi geçen 'Biz' ve 'Bizi' kelimeleri ile kast edilen Tapuju Gayrimenkul ; 'siz' ve 'sizi' ifadeleriyle kast edilen ise sitemizi ziyaret eden değerli müşterilerimizdir. Kullanım koşullarının sitemizi kullanmadan önce ziyaret edilmesi ve gözden geçirilmesi gerekmektedir. TAPUJU GAYRİMENKUL web sitesini kullandığınızda aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.


TAPUJU GAYRİMENKUL'a Ait Haklar Nelerdir?
İşbu internet sitesinde bulunan materyallerin, yazılım kodlarının tamamı veya bir kısmının herhangi bir sebeple kopyalanması, yayımlanması, dağıtılıp başka bir yere aktarılması, bizim tarafımızdan öncesinde verilmiş bir yazılı doküman olmadığı takdirde söz konusu edilemez.

İnternet Sitesinde Yapılan Değişiklikler Kullanıcıları Etkiler Mi?
İşbu internet sitesi içeriğinde önceden duyuru yapmaksızın, sağlanan bilgiler, hizmetler, ürünler güncellenebilir, üzerinde değişiklik yapabilir veya bu site kullanım dışı hale getirilebilir. Buna ek olarak, Tapuju Gayrimenkul bu sayfada belirtilen kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sitemizde yer aldığı an itibariyle yapılan değişiklik ve güncellemeler yürürlüğe girmiş bulunmaktadır. Siteyi kullanan müşterilerimiz bu yenilenmiş bilgileri kabul eder.

TAPUJU GAYRİMENKUL'ıHangi Koşullar Altında Kullanabilirsiniz?
İşbu internet sitesini kullanmak için, bulunduğunuz ülke veya Türkiye Cumhuriyeti'nin kanun ve yasal düzenlemelerine uygun amaçlara sahip olmanız ve sitenin kullanım koşullarını ihlal etmemeniz gerekmektedir.
Sitemizi kullandığınızda;
Başkalarının haklarını ihlal edebilecek şekilde sitemizi kullanmadığınızı,
Sahte veya hileli rezervasyonlar yapmayacağınızı,
Zararlı ve müstehcen içerik paylaşmayacağınızı ve sitemizi bu amaçlarla kullanmayacağınızı,
Sitenin işleyişine herhangi bir yazılım, iş programı veya araç vasıtasıyla zarar vermeyeceğinizi,
Sitemizin kodlarında hiçbir değişiklik yapmayıp görüntüsünü ve içeriğini bozup zarar vermeyeceğinizi,kabul etmiş bulunuyorsunuz.
Tapuju Gayrimenkul rezervasyonunuzu haber vermeksizin iptal etmek ve kullanım koşullarını herhangi bir sebeple ihlal ettiğiniz verisine eriştiği takdirde bu siteye erişiminizi engelleme hakkını saklı tutar.

Sitemizden Başka Internet Adreslerine Yönlendirebilir misiniz?
Tapuju Gayrimenkul internet sitesinde başka internet sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bağlantısı bulunan sitelerin içeriğinden, sağladığı veriler, ürün ve hizmetlerden Tapuju Gayrimenkul sorumlu tutulamaz. Müşterilerimiz belirtilen sitelere girme ve kullanma sorumluluğunu o bağlantıya tıkladığında kabul etmiş bulunur. Sitemizde bulunan bilgiler sebebiyle doğrudan, dolaylı veya özel cezai gerektiren durumlar; örnek teşkil edecek kayıp ve hasarların sorumluluğu Tapuju Gayrimenkul 'a ait değildir. Tapuju Gayrimenkul internet sitesinde yer alan bilgi, hizmet ve verilere ait sorumluluklardan hukuki çerçeve dâhilinde feragat etme hakkını saklı tutar.

Zararınızı Kim Karşılayacak?
Kullanım kurallarını ihlal etmeniz durumunda oluşabilecek sorumlulukları, kayıp iade ve masrafları karşılamayı kabul etmektesiniz. İşbu kullanım koşullarında yer alan bilgiler, bizimle yaptığınız anlaşmanın kurallarını belirler. Bunun haricinde yapılan hiçbir yazılı veya sözlü açıklama kabul edilmeyecektir. Sitenin kullanımı, siteden yüklenen veriler ve kullanım koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunları dâhilinde işleme tabi tutulacaktır.

İptal ve İade Şartları
Tapuju Gayrimenkul , rezervasyon sürecinde müşterilerine her açıdan destek olmayı ve hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple, rezervasyon iptal ve iade durumunda, çağrı merkezi çalışanlarımız rezervasyonunuzun iptalini veya iadesini sağlamak için aracı olduğu kurumla sizin adınıza iletişime geçer. Tapuju Gayrimenkul yaptığınız ödemeyi doğrudan firmalara ilettiği için, yapılan işlemin iptal ve iade durumlarında hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir. İşlemleriniz rezervasyonu yaptığınız firmanın koşulları gözetilerek yapılmaktadır. Bu koşullarla ilgili detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz. Firmaların iptal ve iade işlemleri konusunda yaptığı değişiklik ve güncellemelerin ilgili firmanın web sitesinden takip edilmesi gerekmektedir. Tapuju Gayrimenkul , firmaların önceden bildirmeksizin yaptığı değişiklik ve güncellemelerden sorumlu değildir.